№ 2051 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження нової редакції Статуту Дрогобицької територіальної громади”

05.12.2019 797

№ 2051 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження нової редакції  Статуту Дрогобицької територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
59 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 5 грудня 2019 року № 2051

Про затвердження нової редакції
Статуту Дрогобицької територіальної громади

Розглянувши пропозицію міського голови, з метою врахування істо-ричних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особ-ливостей у здійсненні місцевого самоврядування на території громади, врегулювання порядку реалізації прав жителів Дрогобицької територіаль-ної громади на громадські слухання, місцеві ініціативи, загальні збори громадян за місцем проживання, проведення консультацій з громадськіс-тю та громадської експертизи, участі в органах самоорганізації населення, у вирішенні інших питань місцевого значення, враховуючи пропозиції ро-бочої групи, враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол від 20.11.2019 № 98), постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол від 04.10.2019 № 49), постій-ної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спо-рту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від 18.11.2019 № 74), постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, гро-мадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 28.11.19 № 86), постійна комісія ради з питань ре-гулювання земельних відносин (протокол від 28.11.19 № 136), постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 20.11.2019 № 81), керуючись ст.19, п. 48 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити в новій редакції Статут Дрогобицької громади, згідно з додатком.
2. Доручити начальнику відділу правового забезпечення (А.Швацький) подати Статут Дрогобицької громади у новій редакції на державну реєстрацію в установленому законодавством України порядку.
3. Статут Дрогобицької громади у новій редакції набирає чинності з дня його державної реєстрації.
4. З моменту набрання чинності даного Статуту рішення від 01.04.2009 року № 859 ”Про Статут територіальної громади міста Дрого-бича” вважати таким, що втратило чинність.
5. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника відділу правового забезпечення (А.Швацький).
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію мі-ської ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту