№ 2070 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми з проведення архітектурних та містобудівних конкурсів на території Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік“

21.12.2023 5381

№ 2070 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження  Програми з проведення архітектурних  та містобудівних конкурсів на території Дрогобицької міської територіальної  громади на 2024 рік“

 

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
XLV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 21.12.2023 року № 2070

 

Про затвердження
Програми з проведення архітектурних
та містобудівних конкурсів на території
Дрогобицької міської територіальної
громади на 2024 рік

З метою визначення кращих архітектурно-планувальних, інженерно-технічних та економічних проектних пропозицій, ідей, концепцій (далі – проектні пропозиції) щодо об’єктів архітектури та містобудування і визначення виконавців проектно-кошторисної та містобудівної документації, відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 “Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів”, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол  № 93 від 12 грудня 2023 року), керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму з проведення архітектурних та містобудівних конкурсів на території Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік, що додається.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування Програми у межах бюджетних призначень на поточний рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту