№ 217-р Розпорядження міського голови «Про закінчення опалювального сезону 2022-2023 рр.»

11.04.2023 3989

№ 217-р Розпорядження міського голови «Про закінчення опалювального сезону 2022-2023 рр.»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 11 квітня 2023 № 217-р

«Про закінчення опалювального
сезону 2022-2023 рр.»

Відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України
від 21.07.2005 № 630, з метою економії споживання природного газу, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Вважати 13 квітня 2023 року закінченням опалювального сезону 2022- 2023 рр. в Дрогобицькій об’єднаній територіальній громаді (ОТГ), за винятком котельні на вул. Сахарова, 2А в м. Дрогобичі.
2. Комунальному підприємству “Дрогобичтеплоенерго” Дрогобицької міської ради (І. Хом’як), філії Дрогобицьке управління з експлуатації газового господарства (Я. Паньків) припинити подачу газу на котельні підприємств, організацій та опломбувати крани на газових вводах, окрім котельні на вул. Сахарова, 2А, яка забезпечує роботу плавального басейну ДЮСШ в м. Дрогобич.
Довести до відома абонентів, які не мають лічильників обліку спожитого природного газу, про необхідність подання заяв на закриття та опломбування газових опалювальних приладів.
3. КП «Управитель «Житлово – експлуатаційне об’єднання» (О. Майданюк), КП «Міський сервіс» (Р. Микитин), головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, керівникам установ і організацій, що фінансуються з бюджету усіх рівнів та іншим суб’єктам господарювання провести консервацію внутрібудинкових систем опалення житлових будинків та споруд, установ та організацій, забезпечити їх ремонт в міжопалювальний період згідно з планом підготовки до наступного осінньо – зимового періоду 2023-2024рр.
4. Начальникам відділів: освіти В. Вовків, охорони здоров’я В. Чубі, управління культури та розвитку туризму С. Лецику, керівникам: КП «Управитель «Житлово- експлуатаційне об’єднання» О. Майданюку, КП «Міський сервіс» Р. Микитин, КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР І. Хом’яку,
КП «Дрогобичводоканал» Р. Шагалі, головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово- будівельним кооперативам до 20 квітня 2023 р. представити план-заходи з підготовки до опалювального сезону на 2023-2024 рр. та надати звіти про виконану роботу в період осінньо-зимового періоду 2022-2023 рр. в департамент міського господарства Дрогобицької міської ради.
5. Організаційному відділу (І. Кушнір) дане розпорядження довести до відома населення через засоби масової інформації.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів,
керуючий справами виконкому Володимир КОЦЮБА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту