№ 220 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про перелік категорій вихованців закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів, у яких є заклади дошкільної освіти відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, для яких буде проводитися плата батьків за харчування дитини під час відвідування закладів дошкільної освіти за рахунок коштів міського бюджету”

10.08.2022 3220

№ 220 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про перелік категорій вихованців закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів, у яких є заклади дошкільної освіти   відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, для яких  буде проводитися плата батьків за харчування дитини під час відвідування закладів дошкільної освіти за рахунок коштів міського бюджету”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.08.2022 №220

Про перелік категорій вихованців
закладів дошкільної освіти, навчально-виховних
комплексів, у яких є заклади дошкільної освіти
відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької
міської ради, для яких буде проводитися
плата батьків за харчування дитини під час
відвідування закладів дошкільної освіти
за рахунок коштів міського бюджету

Відповідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», ст.33, ч.5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 10, 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», ст. 5, 13 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», п.2 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 06.12.2002 № 953/7241, наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 № 402 «Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних закладах», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29.04.2016 № 670/28800, постанови Кабінету Міністрів України « Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 №305 (зі змінами) та відповідно моніторингу цін Головного управління статистики у Львівській області, рішення Дрогобицької міської ради від 27.02.2014 №1509 «Про внесення змін до Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей, загиблих під час Революції Гідності (період з 19 по 21 лютого 2014 року) – мешканців м. Дрогобича, осіб, що переселені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на 2014-2016 роки», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, Указу Президента України від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1.Встановити з 01 серпня 2022 року розмір плати для батьків за харчування дитини протягом одного відвідування закладу дошкільної освіти:
1.1.У групах загального розвитку:
-у ясельній групі – 25 грн. 50 коп.
-у дошкільній групі – 32 грн.50 коп.
2.Зменшити розмір плати за харчування дитини протягом одного відвідування закладу дошкільної освіти на 50%:
– для батьків, які мають статус багатодітної сім’ї.
3.Звільнити від плати за харчування дитини протягом одного відвідування закладу дошкільної освіти:
– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
– дітей-інвалідів та дітей з особливими освітніми потребами.
-дітей осіб, визначених рішенням Дрогобицької міської ради від 27.02.2014р. № 1509.
– дітей батьків, прирівняних до учасників війни.
– дітей із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється Законом про державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних закладах дошкільної освіти.
– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
– дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
– дітей, один із батьків загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України.
– дітей грудного віку та дітей раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
-дітей батьків, які мобілізовані до лав Збройних сил України та приймають безпосередню участь у бойових діях, згідно довідки виданої відповідною військовою частиною.
4. Доручити начальнику відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради В.Вовківу дане рішення довести до відома керівників закладів дошкільної освіти Дрогобицької міської ради Львівської області та оприлюднити дане рішення на офіційному сайті міської ради.
5.Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) забезпечити фінансування за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2022 рік.
6.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради вжити заходів щодо обліку заяв громадян на звільнення від плати за відвідування закладів дошкільної освіти та довідок, на підставі яких надаються ці пільги.
7.Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 05 квітня 2022 року № 91«Про перелік категорій вихованців закладів дошкільної освіти навчально-виховних комплексів, у яких є заклади дошкільної освіти для яких у 2022 році буде проводитися плата батьків за харчування дитини під час відвідування закладів дошкільної освіти за рахунок коштів міського бюджету» вважати таким, що втратило чинність.
8.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради В.Вовківа.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника з гуманітарних та соціальних питань А.Ковча.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту