№ 2206 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги”

06.02.2020 928

№ 2206 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
61 позачергова сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 06.02.2020 року № 2206

Про земельні торги

Розглянувши службову записку відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха), керуючись ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 19 га на вул. Наливайка-Гайдамацька (кадастровий номер 4610600000:01:050:0005), з цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку, зазначену в підпункті 1.1. пункту 1 даного рішення, з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
3. Всі рішення Дрогобицької міської ради, які попередньо були прийняті стосовно земельної ділянки, зазначеної в підпункті 1.1. пункту 1 даного, рішення вважати такими, що втратили чинність.
4. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
5. Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах)

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту