№ 2267 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на списання основних засобів”

19.03.2020 820

№ 2267 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу  на списання основних засобів”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
64 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.03.2020 р. № 2267

Про надання дозволу
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Чуби), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 05.03.2020 р. № 92), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Виконання даного рішення доручити дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Чубі).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту