№ 2281 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького”

19.03.2020 841

№ 2281 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
64 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 19.03.2020 року № 2281

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького

Розглянувши клопотання департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання парків-пам’яток садово-паркового мистецтва:
1.1. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Москалик), земельну ділянку орієнтовною площею 150 га на вул. Б. Хмельницького, для збереження та використання парків-пам’яток садово-паркового мистецтва.
2. Юридичній особі, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту