№ 2286 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік для продажу на земельних торгах земельної ділянки на вул. П. Орлика”

19.03.2020 892

№ 2286 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік для  продажу на земельних торгах  земельної ділянки  на вул. П. Орлика”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
64 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 19.03.2020 року № 2286

Про включення в перелік для
продажу на земельних торгах
земельної ділянки на вул. П. Орлика

Розглянувши службову записку відділу оренди та приватизації комунального майна, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 141 від 05.03.2020р.), керуючись ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 19 кв.м. на вул. П. Орлика (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в підпункті 1.1. пункту 1 даного рішення, з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
3. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
4. Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту