№ 231 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу власникам нежитлових будівель (торгових павільйонів) на вул. П. Орлика в м. Дрогобичі, біля поліклініки № 4, на влаштування благоустрою за власні кошти”

15.09.2020 933

№ 231 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  власникам нежитлових будівель  (торгових павільйонів) на вул. П. Орлика в м. Дрогобичі,  біля поліклініки № 4,  на влаштування благоустрою за власні кошти”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.09.2020 № 231

Про надання дозволу
власникам нежитлових будівель
(торгових павільйонів)
на вул. П. Орлика в м. Дрогобичі,
біля поліклініки № 4,
на влаштування благоустрою
за власні кошти

Розглянувши звернення гр. М. Летнянчин від 11.09.2020 № 07/Л-3903, щодо прохання надати дозвіл власникам нежитлових будівель (торгових павільйонів), розміщених на вул. П. Орлика в м. Дрогобичі, біля поліклініки № 4, на влаштування благоустрою, встановлення металевої огорожі території між чотирма торговими павільйонами, для обмеження можливості складування сміття та влаштування туалету, за власні кошти, відповідно до поданої схеми благоустрою, керуючись п.7 ч.а ст.30, ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дати дозвіл власникам нежитлових будівель (торгових павільйонів), розміщених на вул. П. Орлика в м. Дрогобичі, біля поліклініки № 4, на влаштування благоустрою, встановлення металевої огорожі території між чотирма торговими павільйонами, для обмеження можливості складування сміття та влаштування туалету, за власні кошти, відповідно до поданої схеми благоустрою.
2. Будівельні роботи по влаштуванню благоустрою згідно п. 1 виконувати лише після отримання письмового погодження від Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
3. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради взяти на баланс влаштований благоустрій відповідно до поданої схеми благоустрою.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія