№ 2353 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва”

09.04.2024 5948

№ 2353 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
XLVIII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 09.04.2024 року № 2353

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для городництва     

 

Розглянувши заяву фізичної особи про надання дозволу на розроблення проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №81 від 04.04.2024р.), керуючись ст. 12, ст. 36, 122, 124 ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, статті 19, 50 Закону України «Про землеустрій» і, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а:

  1. Надати Михайлівському Андрію Юрійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 651 кв. м. на вул. Завіжній (між будинками № 23 і 25) в м. Дрогобичі для городництва з метою подальшої передачі в оренду.
  2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту із землеустрою. Розроблення проекту землеустрою проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова                                  Тарас  КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту