№ 2389 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області”

02.05.2024 5992

№ 2389 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.05.2024 року № 2389

 

Про підтвердження факту перебування
об’єктів нерухомого майна в комунальній
власності територіальної громади в особі
Дрогобицької міської ради Львівської області 

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, беручи до уваги службову записку управління майна громади № 285 від 15.04.2024 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 53 від 18.04.2024 р.), керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:
1.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 82,3 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, с. Новошичі, вул. Шевченка, 131.
2.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі, площею 647,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10.
3.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – групи нежитлових приміщень №1, площею 435,5 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Шкільна, 7.
4. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
5. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Кушлик Ю.О.).

Міський голова                                  Тарас  КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту