№ 241 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження цільової Програми захисту населення та територій Дрогобицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік у новій редакції”

10.08.2022 3102

№ 241 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження цільової Програми захисту населення та територій Дрогобицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та  природного характеру на 2022 рік у новій редакції”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.08.2022 №241

Про затвердження цільової Програми захисту населення
та територій Дрогобицької територіальної громади
від надзвичайних ситуацій техногенного та
природного характеру на 2022 рік у новій редакції

З метою захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік та послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності території Дрогобицької територіальної громади від наслідків таких ситуацій, ст. ст. 27, 30, 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1. Затвердити цільову Програму захисту населення та територій Дрогобицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік» у новій редакції (додаток додається).
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у бюджеті Дрогобицької територіальної громади на 2022 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (І. Юзьв’як).
4. Рішення виконавчого комітету від 02.05.2022 року №113 «Про затвердження цільової Програми захисту населення та територій Дрогобицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік» вважати таким що втратило чинність.
5. Загальний контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови (І. Германа).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту