№ 2414 Про надання компенсації коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади власнику житлового будинку № 8 по вул. Тиха, в м. Дрогобич що потребує відновлення, який постраждав внаслідок пожежі, яка виникла 11 квітня 2024 року

06.06.2024 6185

№ 2414 Про надання компенсації коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади власнику житлового будинку № 8 по вул. Тиха, в м. Дрогобич що потребує відновлення, який постраждав внаслідок пожежі, яка виникла 11 квітня 2024 року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2414

 

Про надання компенсації коштів з резервного фонду

бюджету Дрогобицької міської територіальної громади

власнику житлового будинку № 8 по вул. Тиха,

в м. Дрогобич що потребує відновлення, який постраждав

внаслідок пожежі, яка виникла 11 квітня 2024 року

З метою соціального захисту постраждалої сім’ї житлового будинку по вул. Тиха, 8, в м. Дрогобич Дрогобицької міської територіальної громади Львівської області, у зв’язку з необхідністю відновлення житла для подальшого проживання постраждалої сім’ї внаслідок пожежі, яка виникла 11 квітня 2024 року, згідно заяви власника будинку 8 по вул. Тиха, м. Дрогобич, а саме: Семенюку Івану Іллічу від 07.05.2024 р. про згоду на отримання компенсації з резервного фонду бюджету, беручи до уваги п. 4 протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №5 від 23 травня 2024 року, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 30.05.2024 № 106) керуючись ст.ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

 

  1. Задоволити заяву Семенюка Івана Ілліча від 07.05.2024 власника житлового будинку №8 пошкодженого внаслідок пожежі по вул. Тиха, в м. Дрогобич та надати компенсацію з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади за витрачені матеріали для відновлення житла.
  2. Затвердити суму коштів за витрачені матеріали для відновлення постраждалого житла внаслідок пожежі в сумі 50,0 тис. гривень.
  3. На підставі протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та цього рішення фінансову управлінню (О. Савран) підготувати рішення виконавчого комітету про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади в сумі 50,0 тис. гривень та перерахувати відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради перерахувати власнику житлового будинку №8 по вул. Тиха, в м. Дрогобич за рахунок коштів резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади кошти в сумі 50,0 тис. гривень як компенсацію за витрачені матеріали на відновлення житла яке постраждало внаслідок пожежі.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту