№ 2417 Про вступ до місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Іноваційна платформа розвитку громад»

06.06.2024 6190

№ 2417 Про вступ до  місцевої Асоціації органів місцевого  самоврядування «Іноваційна платформа розвитку громад»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2417

 

Про вступ до  місцевої Асоціації

органів місцевого  самоврядування

«Іноваційна платформа розвитку громад»

Керуючись Законом України ст. 26 «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про асоціації органів місцевого самоврядування» з метою посилення співробітництва з міжнародними організаціями, інвестиційними фондами, регіональними структурами місцевого самоврядування іноземних держав, їх асоціаціями з метою залучення інвестицій та впровадження передового досвіду самоврядування Європейських країн та беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту рад (протокол № 65 від 03.06.2024) Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Вступити до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Іноваційна платформа розвитку громад».
2. Доручити заступнику директора КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР В. Мойсеєнку представляти раду в Асоціації органів місцевого самоврядування, голосувати на загальних зборах. Приймати активну участь в роботі Асоціації, вчиняти інші дії, пов’язані з представленням інтересів громади в Асоціації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту рад (В. Дзерин).

 

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту