№ 2419 Про надання дозволу КП «ФГ «Тарком» на видачу молока на безоплатній основі

06.06.2024 6191

№ 2419 Про надання дозволу  КП «ФГ «Тарком» на видачу  молока на безоплатній основі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2419

 

Про надання дозволу

КП «ФГ «Тарком» на видачу

молока на безоплатній основі

З метою забезпечення організації заходів фінансової та іншої соціальної підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих внаслідок російської агресії та війни в Україні, а також їх рідних, для підтримки у вирішенні соціально-побутових питань і матеріальних потреб, враховуючи пропозиції управління соціального захисту населення та ініціативу колективу КП «ФГ «Тарком» та рекомендації постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № 34            від 4 червня 2024 р.), керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл КП «ФГ «Тарком» проводити видачу молока, отриманого в процесі господарської діяльності підприємства на безоплатній основі наступним категоріям населення:
  • дітям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України;
  • дітям військовослужбовців зниклих безвісти;
  • дітям полонених військовослужбовців.
  1. Координатором зазначених заходів визначити Управління соціального захисту населення.
  2. КП «ФГ «Тарком» самостійно визначає кількість продукції яка передається з урахуванням спроможності підприємства підтримувати сталий розвиток та фінансову стабільність (без прив’язування до фінансового результату).
  3. Контроль за виконанням цього рішення доручити голові постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту