№ 2420 Про передачу функцій замовника з поточного ремонту фасаду нежитлового приміщення та облаштування території на вул. Симоненка, 24 в м. Стебник Львівської області

06.06.2024 6178

№ 2420 Про передачу функцій замовника  з поточного ремонту фасаду нежитлового приміщення та облаштування  території на вул. Симоненка, 24 в м. Стебник Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2420

 

Про передачу функцій замовника

з поточного ремонту фасаду нежитлового

приміщення та облаштування  території

на вул. Симоненка, 24 в м. Стебник Львівської області

Розглянувши лист старости м. Стебник, с. Болехівці, с. Нове село Дрогобицької міської ради про необхідність проведення поточного ремонту нежитлового приміщення на вул. Симоненка 24 в м. Стебник та облаштування прилеглої території, з метою збереження та покращення комунального майна Дрогобицької міської територіальної громади, беручи до уваги Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про архітектурну діяльність», в межах функцій органу місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 6 червня 2024 № 71), керуючись ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Передати функції Замовника Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (А. Паутинка) з поточного ремонту фасаду нежитлового приміщення та облаштування території на вул. Симоненка, 24 в м. Стебник Львівської області.
2. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (А. Паутинка):
2.1. Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення у порядку передбаченому законодавством.
2.2.Забезпечити в разі потреби отримання вихідних даних для проєктування, розроблення, коригування проектно-кошторисної (кошторисної) документації, проведення її експертизи та затвердження в разі необхідності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення.
2.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
3. Вважати рішення сесії Дрогобицької міської ради від 09.04.2024 № 2333 «Про передачу функцій замовника з капітального ремонту з утеплення фасаду та облаштування території біля нежитлового приміщення будівлі на вул. Симоненка, 24 в м. Стебник» таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

 

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту