№ 2421 Про встановлення меморіальної дошки Лавріву Андрію на фасаді початкової школи ліцею №1 імені Івана Франка

06.06.2024 6176

№ 2421 Про встановлення меморіальної дошки Лавріву Андрію  на фасаді початкової школи ліцею №1 імені Івана Франка

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2421

 

Про встановлення меморіальної

дошки Лавріву Андрію

на фасаді початкової школи

ліцею №1 імені Івана Франка

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та «Положенням про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок у місті Дрогобич», затвердженим рішенням сесії від 25.10.2013 № 1149, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол № 53 від 30.05.2024 р.), Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл на встановлення меморіальної дошки ім. Лавріва Андрія Івановича на фасаді початкової школи ліцею №1 ім. Івана Франка згідно тексту, наведеним у додатку.
2. Витрати на виготовлення, встановлення та відкриття зазначеного пам’ятного знаку будуть здійснені за рахунок заявника.
3. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Ханас) провести облік та реєстр пам’ятного знаку-рельєфу у п.1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицай).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

(Додаток до рішення)

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту