№ 2424 Про присвоєння імені Володимира Івасюка Стебницькій дитячій музичній школі

06.06.2024 6187

№ 2424 Про присвоєння імені Володимира Івасюка Стебницькій  дитячій музичній школі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2424

 

Про присвоєння

імені Володимира Івасюка

Стебницькій  дитячій

музичній школі

Розглянувши подання управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 17.04.2024 № 169, з метою увіковічнення імені відомого українського композитора-виконавця, одного із основоположників української естрадної музики, музиканта, мультиінструменталіста, поета, Героя України, Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, враховуючи його величезний внесок у розвиток музичної культури України ХХ століття, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій від 24.05.2012 р. №4865-VI, протоколу п’ятого засідання комісії з питань проведення заходів дерусифікації та перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади від 02.02.2023 року, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол №53 від 30.05.2024 р.), керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

1. Присвоїти Стебницькій дитячій музичній школі Дрогобицької міської ради Львівської області ім’я Володимира Івасюка.
2. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Й.Ханас) та Стебницькій дитячій музичній школі (Г.В.Лемех) внести необхідні зміни в установчі документи наведеного вище закладу, забезпечити проведення державної реєстрації та інших дій з присвоєння закладу імені Володимира Івасюка.
3. Виконання цього рішення покласти на начальника Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради В.Ханаса.
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицая).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту