№ 2425 Про внесення змін до Положення про призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня

06.06.2024 6203

№ 2425 Про внесення змін до Положення про призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2425

 

Про внесення змін до Положення

про призначення виплати грошової винагороди

провідним спортсменам

Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам

за високі спортивні досягнення

та підготовку спортсменів високого рівня

          З метою морального і матеріального заохочення спортсменів та їх тренерів для досягнення високих спортивних результатів, враховуючи рекомендації комісії з питання щодо призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня (протокол від 24.05.2024), постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол  від 30.05.2024 року № 53), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
         1. Внести зміни до Положення  про призначення виплати грошової винагороди  провідним спортсменам  Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам  за високі спортивні досягнення  та підготовку спортсменів високого рівня затвердженим рішенням  Дрогобицької міської ради  від 09.04.2024 року № 2335, де  п.1 примітки додатку 2 «Розмір грошової винагороди на 2024 рік» викласти у новій редакції, згідно з додатком.
         2. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту                                         (О.Сотрихіна).
          3. Рішення сесії Дрогобицької міської ради «Про затвердження положення про призначення виплати грошової винагороди  провідним спортсменам  Дрогобицької міської територіальної громади  та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня» № 2335 від 09.04.2024 року вважати таким, що втратив чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту            (Р.Грицай).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

(Додатки до рішення)

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту