№ 2426 Про затвердження списку та розміру одноразової грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік

06.06.2024 6203

№ 2426 Про затвердження списку та розміру одноразової грошової винагороди провідним спортсменам                              Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2024 року № 2426

 

Про затвердження списку та розміру одноразової

грошової винагороди  провідним спортсменам

Дрогобицької міської територіальної громади

та їх тренерам за високі спортивні досягнення

та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік

З метою морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів та їх тренерів, враховуючи рекомендації комісії з питання щодо призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня (протокол від 24.05.2024), постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол від 30.05.2024 № 53 ) та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити список та розмір одноразової грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік, що не підлягає індексації протягом року згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування видатків на виконання Положення про призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік в межах бюджетних асигнувань на поточний рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту (О.Сотрихіна).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицай).

 

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

(Додатки до рішення)

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту