№ 2432 “Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиць Євгена Коновальця та Северина Наливайка в м. Дрогобич Львівської області»”

20.06.2024 6215

№ 2432 “Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації  «Детальний план території в районі вулиць  Євгена Коновальця та Северина Наливайка в м. Дрогобич Львівської області»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.06.2024 року № 2432

 

Про надання дозволу на розроблення
проекту містобудівної документації
«Детальний план території в районі
вулиць Євгена Коновальця та
Северина Наливайка в
м. Дрогобич Львівської області» ” 

З метою визначення планувальної організації, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту або території за його межами, відповідно до п.3 ст.8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (протокол № 70 від 28.05.24 року), рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 84 від 15.05.24) керуючись п.42 частини 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати виконавчому комітету Дрогобицької міської ради дозвіл на розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиць Євгена Коновальця та Северина Наливайка в м. Дрогобич Львівської області».
2. Організацію роботи по розробленню проекту містобудівної документації згідно п.1 покласти на відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Петранич).
3. Розмістити повідомлення про початок розроблення проекту містобудівної документації згідно п.1 на офіційному веб-сайті міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (Р. Шагала).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту