№ 2464 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,5903 га, що розташована: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вулиця Трускавецька, про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах окремими лотами, земельної ділянки та про продаж права оренди на неї на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)

20.06.2024 6227

№ 2464 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,5903 га, що розташована: Львівська область, Дрогобицький район,     м. Дрогобич, вулиця Трускавецька, про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах окремими лотами, земельної ділянки та про продаж права оренди на неї на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.06.2024 року № 2464

 

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних

і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,

машинобудівної та іншої промисловості, площею

0,5903 га, що розташована: Львівська область, Дрогобицький район,         

м. Дрогобич, вулиця Трускавецька, про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких  підлягає продажу на земельних торгах окремими лотами, земельної ділянки та про продаж права оренди на неї на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розробленого ФОП Кушнір А. О., що розташована за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, кадастровий номер земельної ділянки: 4610600000:01:041:0156, з метою підготовки до проведення земельних торгів з продажу права оренди вищезазначеної земельної ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі електронного аукціону, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 84 від 15.05.2024р.), постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ____.___.2024р.), керуючись статтями 12, 127, 128, 134 – 138 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,5903 га, кадастровий номер земельної ділянки: 4610600000:01:041:0156, що розташована за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька.
 2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради вчинити необхідні юридичні дії щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, за Дрогобицькою міською радою Львівської області.
 3. Включити до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) окремими лотами земельну ділянку площею 0,5903 га, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, кадастровий номер: 4610600000:01:041:0156.
 4. 4. Продати право оренди терміном на 3 роки, на земельну ділянку площею 0,5903 га за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, кадастровий номер земельної ділянки: 4610600000:01:041:0156, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
 5. 5. Стартовий розмір річної орендної плати встановити в розмірі 6 % від нормативної грошової оцінки землі.
 6. 6. Встановити значення кроку торгів у розмірі 1 % від стартового розміру річної орендної плати на земельну ділянку, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах у формі електронного аукціону.
 7. Торги провести в порядку, визначеному ст.135-139 Земельного Кодексу України.
 8. Опублікувати через особистий кабінет, створений через оператора електронного майданчика e-somgiz.com, підключеного до електронної торгової системи, на виконання умов Договору з ПП «Фірма «СОМГІЗ» про організацію та проведення земельних торгів, оголошення про проведення земельних торгів та документи і матеріали на Лот (документацію), що підтверджують виконання вимог, визначених частиною третьою статті 135 і частиною першою статті 136 ЗКУ.
 9. Дату проведення земельних торгів у формі електронного аукціону визначити оператору електронного майданчика, підключеного до електронної торгової системи у межах термінів, визначених п.6 ст.137 Земельного кодексу України.
 10. Зобов’язати Переможця земельних   торгів   у   формі    електронного   аукціону:

10.1 На виконання  п.24 ст.137 ЗКУ відшкодувати загальні витрати, здійснені на підготовку Лоту до проведення земельних торгів в сумі 6524 грн. 43 коп.  (Шість тисяч п’ятсот двадцять чотири гривні, 43 копійки) згідно виставлених рахунків.

 1. Уповноважити міського голову від імені Організатора підписати протокол про результати торгів, договір оренди земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги, та інші документи з питань проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
 2. Затвердити проект договору оренди земельної ділянки згідно з додатком.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту