№ 2467 Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки на вул. Спортивній, 44 в м. Дрогобичі

20.06.2024 6220

№ 2467 Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо зміни цільового  призначення земельної ділянки та передачу  в оренду земельної ділянки  на вул. Спортивній, 44 в м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.06.2024 року № 2467

 

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою щодо зміни цільового

призначення земельної ділянки та передачу

в оренду земельної ділянки

на вул. Спортивній, 44 в м. Дрогобичі

Розглянувши заяву ТОВ «Тесті Фуд Планєт» (Олександр ЮРКОВ)  та матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення та передачу в оренду земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних  відносин (протокол № 86 від 06.06.2024р.), керуючись ст. 12, ст. 20, ст. 93, ст.186 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 ЗУ «Про землеустрій», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і, відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку статей 25, 26 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Затвердити Товариству з обмеженою відповідальністю «Тесті Фуд Планєт» (Олександр ЮРКОВ) матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 16451 кв.м. на вул. Спортивній, 44, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:054:0055, із земель «для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань» у землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та передати в оренду земельну ділянку строком на 3 роки.

 

  1. Юридичній особі, вказаній у п. 1 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Юридичній особі, вказаній у п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.

 

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту