№ 2477 Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону

20.06.2024 6220

№ 2477 Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.06.2024 року № 2477

 

Про включення до Переліку першого типу

об’єктів комунальної власності

територіальної громади в особі Дрогобицької

міської ради, які підлягають передачі в оренду

шляхом проведення аукціону

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, беручи до уваги звернення ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» № 841/3-34 від 29.04.2024 р.,   враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 54 від 28.05.2024 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:

  1. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: с. Нагуєвичі, вул. І. Франка, 260, площею 12,1 м. кв.
  2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити:

2.1. оприлюднення Переліку об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) згідно з вимогами Закону України «Про оренду державного і комунального майна»;

2.2. вчинення усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею в оренду  об’єктів комунальної власності шляхом проведення електронних торгів  (аукціону) у порядку, визначеному чинним законодавством України.

  1. Орендодавцеві затвердити висновок про вартість майна, умови передачі в оренду шляхом аукціону, укласти договір оренди, відповідно до уточнених площ, згідно технічної документації та експертної оцінки.
  2.        Орендареві здійснити відшкодування оплати експертної оцінки, страхування об’єкту оренди, забезпечити утримання об’єкту оренди та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
  3.       Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
  4.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту