№ 2478 Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення

20.06.2024 6222

№ 2478 Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.06.2024 року № 2478

 

Про включення до Переліку другого типу

об’єктів комунальної  власності територіальної громади

в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу

на укладення договору оренди нежитлового приміщення

Беручи до уваги звернення начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької ради № 01-4/398 від 21.05.2024 р., директора КП «Снятинський господар» ДМР № 09/05/2 від 09.05.2024 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 54 від 28.05.2024 року), керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, Постановою КМУ № 634 від 27.05.2022 р. «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», рішенням Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 4, площею 48,4 м. кв. та надати дозвіл управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 4, площею 48,4 м. кв. з комунальним підприємством «Снятинський господар» Дрогобицької міської ради терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для комунального підприємства «Снятинський господар» Дрогобицької міської ради здійснювати у розмірі 1,20 грн., в т.ч. ПДВ, в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
2. Зобов’язати орендаря, вказаного у даному рішенні, укласти договір оренди відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки, страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Орендодавцеві нежитлового приміщення, зазначеному у даному рішенні, оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єкту нерухомого майна, затвердити висновок про вартість майна, забезпечити внесення вказаного вище об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
4. Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, управлінню майна виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Кушлик Ю. О.).

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту