№ 2479 Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

20.06.2024 6219

№ 2479 Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.06.2024 року № 2479

 

Про підтвердження факту перебування

об’єктів нерухомого майна в комунальній

власності територіальної громади в особі

Дрогобицької міської ради Львівської області

Про підтвердження факту перебування

об’єктів нерухомого майна в комунальній

власності територіальної громади в особі

Дрогобицької міської ради Львівської області

 

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, беручи до уваги службову записку управління майна громади № 339 від 10.05.2024 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 54 від 28.05.2024 р.), керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:

  1. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – групи нежитлових приміщень, площею 94,2 кв.м., що знаходяться за адресою: вул. Данила Галицького, 8, м. Дрогобич,  Львівської області.
  2. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – групи нежитлових приміщень №133, площею 32,1 кв. м., що знаходяться за адресою: вул. В. Великого, 46, м. Дрогобич, Львівської області.
  3. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – групи нежитлових приміщень № 9, площею 22,4 кв. м., що знаходяться за адресою: вул. Шкільна, 11, м. Дрогобич, Львівської області.
  4. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
  5. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Кушлик Ю.О.).

 

Міський голова                                                             Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту