№ 252 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

12.05.2016 490

№ 252 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ІХ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 12 травня 2016 року № 252

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

З метою впорядкування розгляду клопотання юридичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34 Регламенту міської ради, міська рада в и р і ш и л а:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівлі:

1.1. Дрогобицькій районній раді (М. Сікора), земельну ділянку орієнтовною площею 2500 кв. м. на вул. 22 Січня, 28, для  обслуговування будівлі (районного Народного дому).

  1. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

         Міський голова                                                                            Т. Кучма                    

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту