№ 2552 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку”

20.08.2020 1115

№ 2552 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
71 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 20 серпня 2020 року № 2552

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
та обслуговування багатоквартирного
житлового будинку

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 147 від 07.08.2020р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст.13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада  вирішила :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку:

1.1. ОСББ «Майбутнє»,  (Є. Білоган), земельну ділянку орієнтовною площею 0, 3993 га  на вул. Грушевського, 70, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

1.2. ОСББ «Равлик», (Г. Кушнір), земельну ділянку орієнтовною площею 0, 2832 га на вул. М. Грушевського, 66, для будівництва та  обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

1.3. ОСББ «Наша оселя-50», (Н. Мельник), земельну ділянку орієнтовною площею 0, 4538 га на вул. В. Великого, 50, для будівництва та  обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин .

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту