№ 256 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.06.2009р. № 904 «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»” (плюс додаток)

12.05.2016 481

№ 256 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про  внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.06.2009р. № 904 «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»” (плюс додаток)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ІХ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 12.05.2016 № 256

Про  внесення змін до

рішення сесії Дрогобицької міської ради

від 25.06.2009р. № 904 «Про затвердження

положення про конкурсний відбір суб’єктів

оціночної діяльності»

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №16 від 27.04.2016р.), керуючись Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,  «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», ст.25, ч.30 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада  вирішила:

  1. Внести зміни в додаток №1 «Положення затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» до рішення сесії від 25.06.2009р. №904 «Положення затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», а саме:

п. 1.3. замість слів: «управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради (далі – Управління), читати: «виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради»;

п. 1.4.замість слів: «Управління», читати: «виконавчий комітет Дрогобицької міської ради»;

п. 1.5. читати в наступній редакції: «Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється конкурсною комісією»;

п. 1.6. читати в наступній редакції: «Конкурсна комісія утворюється з числа фахівців виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та депутатів  Дрогобицької міської ради за згодою, склад конкурсної комісії у кількості  9 осіб;

п. 1.9. читати в наступній редакції: «На період довготривалої відпустку та (або) секретаря комісії, їх повноваження надаються заступнику голови комісії. На період довготривалої відсутності інших членів комісії, за розпорядженням міського голови, відбувається заміна тимчасово відсутніх членів комісії з числа фахівців виконавчого комітету Дрогобицької міської ради»;

п. 2.3. замість слів: «Управління», читати: «виконавчого комітету Дрогобицької міської ради»;

п. 3.4. замість слів: «Управління», читати: «виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради»;

п. 4.5. замість слів: «Управління», читати: «виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради»;

  1. Внести зміни в додаток №2 «Склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності Дрогобицької міської ради, які підлягають приватизації» до рішення сесії від 25.06.2009р. №904 «Положення затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» згідно додатку №1.
  2. Додаток №2 до рішення сесії від 25.06.2009р. №904 «Положення затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Рішення від 30.03.2016року №153 «Про внесення до рішення сесії від 25.06.2009р. №904 «Положення затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти голову комісії . з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

 

Міський голова                                                                         Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту