№ 257 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання основних засобів” (плюс додаток)

12.05.2016 598

№ 257 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання основних засобів” (плюс додаток)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ІХ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від 12.05.2016 р. № 257

Про надання дозволу

на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (А.Шевкенич), начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Дрогобицької міської ради (М.Оршанської), начальника фінансового управління Дрогобицької міської ради (О.Савран), начальника управління праці та соціального захисту населення  Дрогобицької міської ради (І.Терлецького), ліквідаційної комісії управління комунальних ресурсів (Л.Пелещак), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №13а від 21.04.2016 р.), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на списання необоротних активів, що вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
  2. Надати дозвіл ліквідаційній комісії управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання необоротних активів, що вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №2.
  3. Надати дозвіл фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради на списання необоротних активів, що вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №3.
  4. Надати дозвіл управлінню праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради на списання необоротних активів, що вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №4.
  5. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради списати основні засоби, малоцінний інвентар, що вичерпали свій ресурс і не придатний для подальшого використання, згідно з додатками 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
  6. Виконання п.1 даного рішення доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому Дрогобицької міської ради (М.Оршанській), п.2 даного рішення доручити ліквідаційній комісії управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Л.Пелещак), п.3 даного рішення доручити фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Саран), п.4 даного рішення доручити управлінню праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (І.Терлецький), п.5 даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (А.Шевкенич),
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).


Міський голова                                                                               Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту