№ 2584 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання основних засобів, малоцінного інвентаря”

17.09.2020 954

№ 2584 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на списання основних засобів,  малоцінного інвентаря”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
72 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 17.09.2020 р. № 2584

Про надання дозволу
на списання основних засобів,
малоцінного інвентаря

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуби), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 03.09.2020 р. № 98), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» ДМР і вичерпали свій ресурс та не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Виконання даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чубі).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія