№ 262 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про взяття на баланс та передачу в оренду нежитлових приміщень за адресою: м.Дрогобич вул.С.Стрільців,11”

18.05.2016 396

№ 262 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про взяття на баланс та передачу  в оренду нежитлових приміщень за адресою: м.Дрогобич вул.С.Стрільців,11”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ІХ  сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  18 травня 2016 р. № 262

Про взяття на баланс

 та передачу  в оренду нежитлових

приміщень за адресою: м.Дрогобич

вул.С.Стрільців,11

Розглянувши пропозицію відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 21.04.2016 року №13) та постійної комісії з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № 15 від 26.04.2016р.), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:

  1. Комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання»  Дрогобицької міської ради взяти на баланс нежитлові приміщення, що знаходиться за адресою: м.  Дрогобич, вул. С.Стрільців,11 площами 1223,35м2 та 249,55м2.
  2. Зобов’язати орендарів виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, провести оцінку приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглих територій відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
  3. Після взяття на баланс, КП «Житлово – експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради укласти договір оренди нежитлових приміщень, що знаходиться за адресою: м.Дрогобич, вул. С.Стрільців,11, площами 1206,35м2 та 249,55мз Дрогобицькою міською стоматологічною поліклінікою.

3.1. Встановити розмір орендної плати для Дрогобицької міської стоматологічної поліклініки за нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. С.Стрільців,11, площею 1206,35м2 у розмірі 1грн. в рік, за нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул.. С.Стрільців,11, площею 249,55м2 у розмірі 5 грн. за 1 кв. м.

  1. Комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання»  Дрогобицької міської ради укласти договір оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. С.Стрільців,11, площею  17кв.м. з ФОП Хороз Р.С. для облаштування рентген кабінету.

4.1. Встановити розмір орендної плати для ФОП  Хороз Р.С. за нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. С.Стрільців,11 площею 17 кв. м. відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати, затвердженої сесією Дрогобицької міської ради від 31.05.2011року№ 236.

  1. Дане рішення є підставою для оформлення права власності на нежитлові приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. С.Стрільців,11 за територіальною громадою м. Дрогобича в особі Дрогобицької міської ради.
  2. Виконання даного рішення доручити Комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради (О.Майданюк)  та відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик), комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

 

Міський голова                                                                              Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту