№ 269 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про безоплатну передачу на баланс інженерних мереж по об’єкту: «Будівництво інженерно – транспортної інфраструктури будинків котеджного типу на вул. Парковій в м.Дрогобичі »”

09.09.2022 3271

№ 269 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про безоплатну передачу на баланс інженерних мереж по об’єкту: «Будівництво інженерно – транспортної  інфраструктури будинків котеджного типу на  вул. Парковій в м.Дрогобичі »”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 09.09.2022 №269

Про безоплатну передачу на баланс
інженерних мереж по об’єкту:
«Будівництво інженерно – транспортної
інфраструктури будинків котеджного
типу на вул. Парковій в
м.Дрогобичі »

Розглянувши звернення КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради від 05.09. 2022 № 182 про безоплатну передачу на баланс інженерних мереж по об’єкту: «Будівництво інженерно – транспортної інфраструктури будинків котеджного типу на вул.Парковій в м.Дрогобичі», керуючись п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1.КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок) передати безоплатно згідно з актом прийому – передачі на баланс КП «Дрогобичводоканал» (Р.Шагала) зовнішні мережі водопроводу та побутової каналізації по об’єкту: «Будівництво інженерно-транспортної інфраструктури будинків котеджного типу на вул. Парковій в м.Дрогобичі» в сумі 2 559 429,11 грн. з метою здійснення їх експлуатації.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника
міського голови з комунальних питань Р.Москалика .

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту