№ 273 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про укладення договору на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі”

22.12.2020 1320

№ 273 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про укладення договору  на тимчасове перевезення  пасажирів на автобусних  маршрутах загального користування  у м. Дрогобичі”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.12.2020 №273

Про укладення договору
на тимчасове перевезення
пасажирів на автобусних
маршрутах загального користування
у м. Дрогобичі

В зв’язку із закінченням терміну дії договору на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Дрогобичі, з метою недопущення припинення обслуговування пасажирів по автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (із змінами і доповненнями), керуючись ст.7 Закону України “Про автомобільний транспорт” та п.12 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Укласти договір на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, а саме: автобусні маршрути №1, №2, №3, №4, №6, №7, №11, №12 з ДП «Дрогобицьке АТП» КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради до проведення конкурсу.
2. Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 28.08.2020 року №205 «Про укладення договору на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі» вважати таким, що втратило чинність.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу економіки Т.Бачинського.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту