№ 276 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію гарячого харчування школярів закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області”

15.09.2022 3368

№ 276 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію гарячого харчування школярів закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.09.2022 №276

Про організацію гарячого харчування
школярів закладів загальної середньої освіти
Дрогобицької міської ради Львівської області

Відповідно до частини 3 статті 56 Закону України «Про освіту», пункту 7 статті 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Закону України «Про охорону дитинства», Закону України від 24 грудня 2015 року № 911-VII «Про внесення змін до деяких законопроектних актів України», Закону України від 16.01.2020 № 474-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», Закону України від 05.11.2020 № 978-IX «Про внесеня змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 850 «Про внесення змін до п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856», Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (із змінами), керуючись пп.1, 2 п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради
в и р і ш и в:
1.З 01 жовтня 2022 року продовжити безкоштовне харчування у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області учнів 1-11 класів, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та мають право на дану пільгу, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу, як малозабезпечені, дітей учасників антитерористичної операції і прирівняних до них осіб та членів їх сімей, дітей членів сімей, загиблих під час Революції гідності, дітей один з батьків яких пропав безвісти, помер під час захисту незалежності та суверенітету України, дітей батьків, які мобілізовані до лав Збройних сил України та приймають безпосередню участь у бойових діях, згідно довідки виданої відповідною військовою частиною, дітей внутрішньо переміщених осіб, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів та дітей з особливими освітніми потребами і навчаються в інклюзивних класах – учнів закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області.
2.З 01 жовтня 2022 року продовжити харчування у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області учнів 1-4 класів на умовах співфінансування: 50% за рахунок коштів місцевого бюджету та 50% – до 16 грн. 00 коп. батьківської плати.
3.Керівникам закладів загальної середньої освіти, бухгалтерії відділу освіти /О.Вовканич/, забезпечити харчування учнів згідно з пунктами 1 та 2 вартістю до 32 грн. 00 коп., за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської ради Львівської області учнів на 2022 рік у відповідності до підписаних договорів про надання послуг з організації шкільного харчування (кейтерингу або аутсорсингу) для організації харчування учнів 1-4 класів і пільгових категорій укладених за результатами проведеної процедури закупівлі послуг з організації шкільного харчування (кейтерингу або аутсорсингу).
4. Покласти відповідальність за утримання основних та підсобних приміщень харчоблоків закладів загальної середньої освіти у відповідності до вимог санітарного законодавства, експлуатацію обладнання та утримування його у справному стані на надавачів послуг з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти.
5. Директорам закладів загальної середньої освіти провести роботу з батьками та вирішити питання організованого харчування учнів за рахунок батьківської плати.
6. Фінансовому управлінню /О.Савран/ забезпечити фінансування харчування учнів у межах асигнувань, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської ради Львівської області учнів на 2022 рік.
7. Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 10.08.2022 № 219 «Про організацію гарячого харчування школярів закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області» вважати таким, що втратив чинність.
8. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керівників закладів загальної середньої освіти.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань А. Ковча.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту