№ 277 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу жителям будинків за адресою м. Дрогобич, пл. Ринок, буд. 6, 7, 8, на влаштування благоустрою за власні кошти”

22.12.2020 1054

№ 277 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  жителям будинків  за адресою м. Дрогобич, пл. Ринок, буд. 6, 7, 8,  на влаштування благоустрою за власні кошти”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.12.2020 № 277

Про надання дозволу
жителям будинків
за адресою м. Дрогобич, пл. Ринок, буд. 6, 7, 8,
на влаштування благоустрою
за власні кошти

Розглянувши звернення жителів будинків за адресою м. Дрогобич, пл. Ринок, буд. 6, 7, 8, від 24.09.2020 р. № 07/Л-4129, щодо прохання надати дозвіл на влаштування благоустрою, облаштування на прибудинковій території паркувальної зони на три автомобіля, та встановлення обмежувального дорожнього знаку “Житлова Зона”, за власні кошти, відповідно до поданого генплану, керуючись п.7 ч.а ст.30, ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дати дозвіл жителям будинків за адресою м. Дрогобич, пл. Ринок, буд. 6, 7, 8, на влаштування благоустрою, облаштування на прибудинковій території паркувальної зони на три автомобіля, та встановлення обмежувального дорожнього знаку “Житлова Зона”, за власні кошти, відповідно до поданого генплану.
2. Будівельні роботи по влаштуванню благоустрою та встановлення дорожнього знаку згідно п. 1 виконувати лише після отримання письмового погодження від Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
3. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради взяти на баланс влаштований благоустрій відповідно до поданого генплану.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія