№ 2784 Про внесення змін до рішень Дрогобицької міської ради

27.11.2024 119

№ 2784 Про внесення змін до рішень Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LVІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 27.11.2024 року № 2784

 

Про внесення змін до рішень
Дрогобицької міської ради

Беручи до уваги службову записку управління майна громади № 750 від 24.10.2024 р., керуючись ст. ст. 25, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Внести зміни у п. 1 рішення Дрогобицької міської ради № 2358 від 09.04.2024 р. «Про включення до Переліку другого типу об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення» у частині площі та викласти у наступній редакції:
«1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, площею 266,5 м. кв., поставити на баланс управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області та надати дозвіл управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, площею 266,5 м. кв. з Дрогобицьким міським центром соціальних служб терміном на 5 років.».
2. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Кушлик Ю. О.).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту