№ 279 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження експертної оцінки об’єкта комунальної власності Дрогобицької міської ради, який приватизовується шляхом викупу

21.06.2016 521

№ 279 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження експертної  оцінки об’єкта комунальної  власності Дрогобицької міської ради,  який приватизовується шляхом викупу

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Х сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від  07.06.2016 р.  № 279

Про затвердження експертної

оцінки об’єкта комунальної

власності Дрогобицької міської ради,

який приватизовується шляхом викупу

Розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 01.06.2016р. № 17), керуючись Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та        п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  вирішила :

  1. Затвердити експертну оцінку об’єкта комунальної власності Дрогобицької міської ради, який приватизовується шляхом викупу згідно з додатком № 1.
  2. Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучма) затвердити висновок про вартість майна згідно з додатком № 1.
  3. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Урбан) здійснити приватизацію об’єкта відповідно до чинного  законодавства України..
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова                                                                                   Т. Кучма

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту