№ 287 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продовження терміну дії рішення міської ради

21.06.2016 468

№ 287 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продовження терміну дії  рішення міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
 Х сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 7 червня 2016 року № 287

Про продовження терміну дії

рішення міської ради  

Розглянувши звернення та матеріали про продовження терміну дії рішення, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 23 від 26.05.2016 року), керуючись статтями 118, 123, 124 Земельного кодексу України, та відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а:

  1. Продовжити термін дії підпункту 1.3. пункту 1 рішення міської ради від 23.09.2015 р. № 1722 «Про надання в оренду та продовження терміну оренди земельних ділянок» на строк, не більше 3-х місяців та продовжити строк оренди земельної ділянки:

1.1. Коник Оксані Іванівні, прож. на вул. Самбірська, 26, кв. 5, земельну ділянку площею 600  кв. м. на вул. Зелена, 18, для ведення городництва, строком на 3 роки.

  1. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення угоди на оренду землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

 

Міський голова                                                                                 Т. Кучма

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту