№ 290 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продаж земельних ділянок у власність

21.06.2016 439

№ 290 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продаж земельних  ділянок  у власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Х  сесія сьомого скликання

    РІШЕННЯ

від 7 червня 2016  року  № 290

Про продаж земельних

ділянок  у власність

Розглянувши матеріали експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №__ від __.0_.2016 р.  ), рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №23 від 26.05.2016 р.), керуючись статтями  127, 128 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:

  1. Продати у власність орендовані земельні ділянки несільськогосподарського призначення:

1.1. Смачній Катерині Анатоліївні, прож. на вул. Заньковецької, 5, кв. 6, земельну ділянку площею  72 кв.м. на вул.  П. Орлика, 18Д, для обслуговування  нежитлового  приміщення. Затвердити ціну продажу земельної ділянки, яка становить  21 866  грн. (ціна за 1 кв.м. – 303,70  грн.)

1.2.  Смачній Катерині Анатоліївні, прож. на вул. Заньковецької, 5, кв. 6, земельну ділянку площею  72 кв.м. на вул.  П. Орлика, 18Г, для обслуговування  нежитлового  приміщення. Затвердити ціну продажу земельної ділянки, яка становить  21 866  грн. (ціна за 1 кв.м. – 303,70  грн.).

  1. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, необхідно звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради для підготовки належним чином необхідних документів та матеріалів для укладення договорів купівлі – продажу земельних ділянок.
  2. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, в нотаріальному порядку укласти в 2-х місячний термін договори купівлі – продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
  3. Міському голові від імені Дрогобицької міської ради укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у власність згідно з п.1 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

 

Міський голова                                                                              Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту