№ 291 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про зняття громадян з квартирного обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради”

21.12.2018 406

№ 291 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про зняття громадян з квартирного  обліку у виконавчому комітеті  Дрогобицької міської ради”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.12.2018 № 291

Про зняття громадян з квартирного
обліку у виконавчому комітеті
Дрогобицької міської ради

Розглянувши письмові звернення управління праці та соціального
захисту населення Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 07.12.2018 № 12), керуючись п.п. 19, 26 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, ст. ст. 34, 40 Житлового кодексу України, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Зняти з квартирного обліку у виконавчому комітеті міської ради громадян:
1.1. Гр. Манька Андрія Мироновича, *** року народження, інваліда війни 2 групи, інвалідність якого пов’язана із захистом Батьківщини.
Перебуває на квартирному обліку у відповідності до рішення міськвиконкому від 17.11.2011 № 429. Одночасно включений в список осіб, які користуються правом позачергового одержання житлової площі, як інвалід війни 2 групи згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.07.2017 № 147.
Проживає у приватизованій квартирі № 36 в житловому будинку № 66 на вул. Грушевського, три кімнати житловою площею 39,6 кв. м. На цій площі проживає вісім осіб: сім’я заявника в кількості трьох осіб, а саме: заявник, Манько Р.М. – дружина заявника, Манько І.А. – дочка, та батько Манько М.В., мати Манько З.К., сестра Іванишин Р.М., племінниця Донець Х.Р. і племінниця Іванишин М.Р.
Згідно з інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно сім’я гр. Манька А.М. стали власниками житлового будинку № 3 на вул. Загуменна в с. Скелівка Старосамбірського району житловою площею 55,7 кв. м, загальною площею 154,2 кв. м.
Право власності на цей будинок виникло на підставі договору купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки, серія та номер: 1096, виданого 05.09.2018 року.
Підстава: Поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави
для надання іншого житлового приміщення,
пп. 1 статті 40 Житлового кодексу України.
1.2. Гр. Джамхірова Джамолітдіна Фатхутдіновича, *** року народження, внутрішньо переміщену особу з числа учасників бойових дій в АТО.
Перебуває на квартирному обліку у відповідності до рішення міськвиконкому від 16.07.2015 № 139. Одночасно включений в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житлової площі, як учасник бойових дій.
Проживає у службовій КП “Муніципальна варта” квартирі № 2 в житловому будинку № 47 на вул. 22 Січня в м. Дрогобич, яка складається з трьох кімнат житловою площею 50,4 кв. м. На цій площі проживає вісім осіб.
Згідно з інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно сім’я Джамхірова Дж.Ф. в кількості 5-ти осіб стали власниками житлового будинку № 12 на вул. Нова в с. Попелі Дрогобицького р-ну житловою площею 102,5 кв. м, загальною площею 263,1 кв. м.
Право власності на цей будинок виникло на підставі договору купівлі-продажу житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами та земельної ділянки, серія та номер: 1368, виданого 22.10.2018 року.
Підстава: Поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави
для надання іншого житлового приміщення,
пп. 1 статті 40 Житлового кодексу України.
1.3. Гр. Пахолку Владлєна Анатолійовича, *** року народження, внутрішньо переміщену особу з інвалідністю 3 групи з числа учасників бойових дій в АТО.
Перебуває на квартирному обліку у відповідності до рішення міськвиконкому від 18.12.2017 № 285. Рішенням міськвиконкому від 15.03.2018 № 52 включений в список осіб, які користуються правом позачергового одержання житлової площі, як інвалід війни 3 групи.
Проживає в гуртожитку на вул. Володимира Великого, 5 в м. Дрогобич. Склад сім’ї заявника – чотири особи: Пахолка В.А. – заявник, Кірсанова О.Є. – дружина заявника, Пахолка Д.В. – син, Пахолка Я.В. – син.
Згідно з інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно сім’я Пахолки В.А. стала власником житлового будинку № 5 на вул. Першотравнева в смт. Немішаєве Бородянського р-ну Київської обл. житловою площею 133,5 кв. м, загальною площею 221,4 кв. м.
Право власності на цей будинок виникло на підставі договору купівлі-продажу житлового будинку, серія та номер: 4348, виданого 04.10.2018 року.
Підстава: Поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави
для надання іншого житлового приміщення,
пп. 1 статті 40 Житлового кодексу України.
1.4. Гр. Середича Федора Миколайовича, *** року народження, інваліда війни 2 групи з числа воїнів-інтернаціоналістів.
Перебуває на квартирному обліку у відповідності до рішення міськвиконкому від 24.05.2016 № 120. Одночасно включений в список осіб, які користуються правом позачергового одержання житлової площі, як інвалід війни 2 групи.
Проживає у благоустроєній приватизованій квартирі № 102 в житловому будинку № 108 на вул. Самбірська, дві кімнати житловою площею 29,9 кв. м. На цій площі проживає чотири особи: сім’я заявника в кількості 2-х осіб, а саме: заявник і мати заявника Середич Ф.Ф., та дочка заявника Говор О.Ф. і зять Говор С.М.
Згідно з інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно сім’я Середича Ф.М. стала власником квартири № 26 в житловому будинку № 101/1 на вул. Грушевського в м. Дрогобич житловою площею 24,4 кв. м, загальною площею 41,1 кв. м.
Право власності на цю квартиру виникло на підставі договору купівлі-продажу квартири, серія та номер: 1366, виданого 18.10.2018 року.
Підстава: Поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави
для надання іншого житлового приміщення,
пп. 1 статті 40 Житлового кодексу України.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту