№ 313 Розпорядження міського голови “Про заходи пов’язані з недопущенням поширення корона вірусної хвороби (COVID – 19)”

21.05.2020 1033

№ 313 Розпорядження міського голови “Про заходи пов’язані з недопущенням  поширення корона вірусної хвороби (COVID – 19)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 21 травня 2020 № 313-р

Про заходи пов’язані з недопущенням
поширення корона вірусної хвороби (COVID – 19)

Враховуючи те, що з 11 травня 2020 р. в Україні розпочалось послаблення карантинних обмежень, відповідно до постанови КМУ від 04.05.2020 № 343 знімається заборона при дотриманні протиепідемічних заходів на здійснення діяльності торговельного і побутового обслуговування населення (перукарень, салонів краси), гуртової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, з надання стоматологічної допомоги, з метою дотримання карантинних обмежень та запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на виконання підпункту 8 пункту 2 постанови КМУ від 11.03.2020 №211, пункту 3.1 протоколу від 10.05.2020 №18 позачергового з засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :
1. Утворити комісію щодо здійснення контролю за виконанням зазначеними об’єктами санітарних норм та правил, визначених чинним законодавством та тимчасовими рекомендаціями у складі:
-Т. Бачинського начальника відділу економіки виконком Дрогобицької міської ради-голови комісії.
Членів комісії:
– І. Майкута – завідувача Дрогобицького міжміського відділу Державної установи «Львівський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» МОЗ України (за згодою);
– В. Загорського – начальника Дрогобицького міжміського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області (за згодою);
– Г. Яцуляк – начальника сектору з питань праці виконкому Дрогобицької міської ради;
– представника Дрогобицького відділення поліції ГУ НП України в Львівській області (за згодою).
2. Комісії (Т. Бачинський) провести контроль за виконанням зазначеними об’єктами санітарних норм та правил, визначених чинним законодавством та тимчасовими рекомендаціями шляхом проведення моніторингових обстежень.
3. Викласти пункт 1 розпорядження міського голови від 27.02.2020 № 148-р в наступній редакції: «Обмежити проведення масових заходів на території міста Дрогобича, проводити їх виключно за нагальної потреби з дотриманням комплексу протиепідемічних заходів».
4. Дане розпорядження опублікувати у засобах масової інформації та на сайті Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія