№ 320 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продаж земельних ділянок у власність”

08.07.2016 441

№ 320 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продаж земельних ділянок  у власність”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХІ  сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня  2016  року  № 320

 

Про продаж земельних

ділянок  у власність

Розглянувши матеріали експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №__ від __.0_.2016 р.  ), рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №26 від 23.06.2016 р.), керуючись статтями  127, 128 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:

  1. Продати у власність орендовані земельні ділянки несільськогосподарського призначення:

1.1.  ТзОВ «Сокіл ТБ» Т. Божик), земельну ділянку   площею 115 кв.м. на вул. Січових Стрільців, 1, для обслуговування  нежитлового  приміщення. Затвердити ціну продажу земельної ділянки, яка становить  47 150  грн. (410 грн. 00 коп. за 1 кв.м.).

1.2. Ясінській Христині Михайлівні, прож. на вул. І. Франка, 1, кв. 10, земельну ділянку площею 240 кв.м. на вул. Л. Українки, 30/1,  для обслуговування  нежитлового  приміщення.  Затвердити ціну продажу земельної ділянки, яка становить 121 416  грн. (505 грн. 90 коп. за 1. кв.м.).

  1. Фізичній та юридичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, необхідно звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради для підготовки належним чином необхідних документів та матеріалів для укладення договорів купівлі – продажу земельних ділянок.
  2. Фізичній та юридичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, в нотаріальному порядку укласти в 2-х місячний термін договори купівлі – продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
  3. Міському голові від імені Дрогобицької міської ради укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у власність згідно з п.1 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

 

Міський голова                                                                                     Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту