№ 321 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію Різдвяного ярмарку”

28.12.2016 386

№ 321 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію Різдвяного ярмарку”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.12.2016 №321

Про організацію Різдвяного ярмарку

З метою належної організації та “проведення новорічно-різдвяних свят у м. Дрогобичі, повного задоволення потреб мешканців міста в придбанні ялинкових прикрас та промислових товарів новорічного і різдвяного асортименту та розвитку сфери туризму у місті, керуючись пп. 7, 8 п. а ст.ЗО Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича» (І.Чава):
1.1. Організувати проведення Різдвяного ярмарку на площі Ринок з ЗО грудня 2016 року по 19 лютого 2017 року.
1.2. Забезпечити дієвий контроль за реалізацією суб’єктами підприємницької діяльності товарів лише святкового та сувенірного асортименту.
2. КП «Комбінат міського господарства» (А.Янів) здійснювати прибирання даної території та утримання її в належному санітарному стані, а також забезпечити підприємцям щоденний доступ до джерела електроенергії з 11.00 до 19.00.
3. Дрогобицькому відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області (Т. Фільварській – Драган) забезпечити правопорядок на місці проведення святкового ярмарку та охорону дерев’яних будиночків на території святкового ярмарку.
4. Організаційному відділу виконкому (І.Кушнір) проінформувати мешканців міста та потенційних туристів з Трускавця, Східниці та Львова про проведення Різдвяного ярмарку, а також забезпечити висвітлення у ЗМІ всіх заходів у місті протягом цього періоду.
5. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на директора КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича» І.Чаву та на директора КП «Комбінат міського господарства» А.Яніва.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В.Качмара.

Перший заступник міського голови І.Герман

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту