№ 328 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

22.04.2021 1927

№ 328 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 22 квітня 2021 року № 328

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши службову записку відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха) про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для гаражних кооперативів, з метою збільшення надходжень до бюджету від нарахувань збитків у вигляді збереженої орендної плати за землю, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 6 від 22.03.2021р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для колективного гаражного будівництва:
1.1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, на земельну ділянку орієнтовною площею 22703 кв. м. на вул. Коновальця (територія ГСК «Милосердя»), для колективного гаражного будівництва.
1.2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, на земельну ділянку орієнтовною площею 5125 кв. м. на вул. Солоний Ставок (територія ГК «Жигулі»), для колективного гаражного будівництва.
1.3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, на земельну ділянку орієнтовною площею 34065 кв. м. на вул. В. Великого (територія ГК «Індустріальний»), для колективного гаражного будівництва.
2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту