№ 33 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію гарячого харчування школярів”

15.02.2018 441

№ 33 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію гарячого  харчування школярів”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.02.2018 № 33

Про організацію гарячого
харчування школярів

Відповідно до п. 3 ст. 21 та п.3 ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та від 04.06.2003 № 850 «Про внесення змін до п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856», абз. 4 п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», абз. 8 п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», керуючись пп.1, 2 п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради
в и р і ш и в:
1. Продовжити безкоштовне харчування у загальноосвітніх школах міст Дрогобича та Стебника учнів 1-11 класів, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та мають право на дану пільгу, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу (малозабезпечені сім҆ї), дітей учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей, загиблих під час Революції гідності та продовжити безкоштовне харчування у загальноосвітніх школах міст Дрогобича та Стебника учнів 1-4 класів.
2. Продовжити безкоштовне харчування учнів, які проживають у пришкільних інтернатах.
3. Відділу освіти /П.Сушко/ забезпечити харчування учнів згідно з пунктом 1 вартістю до 15 грн. 00 коп. та пунктом 2 вартістю згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік у відповідності до підписаних договорів щодо надання послуг шкільних їдалень для організації харчування учнів 1-4 класів і пільгових категорій укладених за результатами проведеної процедури закупівлі послуг їдалень.
4. Покласти відповідальність за утримання основних та підсобних приміщень харчоблоків навчальних закладів у відповідності до вимог санітарного законодавства, експлуатацію обладнання та утримування його у справному стані на надавачів послуг з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів.
5. Директорам загальноосвітніх шкіл, гімназії та ліцею провести роботу з батьками та вирішити питання організованого харчування учнів за рахунок батьківської плати.
6. Фінансовому управлінню /О. Савран/ забезпечити фінансування харчування учнів у межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.
7. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Сушка.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника з гуманітарних та соціальних питань В. Качмара.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту