№ 333 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до статуту Дрогобицького муніципального духового оркестру”

18.08.2016 480

№ 333 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до статуту Дрогобицького муніципального духового оркестру”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХІІ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 серпня 2016 року №  333

Про внесення змін до статуту

Дрогобицького муніципального

духового оркестру

Розглянувши лист відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 02.08.2016р. № 265 щодо внесення змін до п.7.3 статуту Дрогобицького муніципального духового оркестру, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про культуру», врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від 16.08.2016 р. № 20), міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до статуту Дрогобицького муніципального духового оркестру, виклавши його в наступній редакції: «7.3. Майно та кошти оркестру, які залишаються після бюджетних розрахунків, задоволення претензій кредиторів і розрахунку з членами трудового колективу зараховуються до доходів місцевого бюджету або передаються іншій неприбутковій організації на виконання мети, зазначеної у розділі 2 даного Статуту».
  2. Затвердити статут Дрогобицького муніципального духового оркестру у новій редакції.
  3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому В. Коцюбу та відділ культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О. Яводчака).
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з

питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації

охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О. Дацюка).

  Міський голова                                                                          Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту