№ 337 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження експертної оцінки об’єкта комунальної власності Дрогобицької міської ради, який приватизовується шляхом конкурсу”

18.08.2016 418

№ 337 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження експертної оцінки об’єкта комунальної власності Дрогобицької міської ради, який приватизовується шляхом конкурсу”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХІІ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від  18 серпня 2016 р  № 337

Про затвердження експертної

оцінки об’єкта комунальної

власності Дрогобицької міської ради,

який приватизовується шляхом конкурсу

 

Розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 04.08.2016р. № 22), керуючись Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та        п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  вирішила :

Затвердити експертну оцінку об’єкта комунальної власності Дрогобицької міської ради, який приватизовується шляхом конкурсу згідно з додатком № 1.

Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучма) затвердити висновок про вартість майна згідно з додатком № 1.

Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Урбан) здійснити приватизацію об’єкта відповідно до чинного  законодавства України..

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

 

Міський голова                                                                                   Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту