№ 339 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про передачу відеокамер та обладнання системи відеоспостереження на баланс КП «Екран-Сервіс»”

10.11.2022 3354

№ 339 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про передачу відеокамер  та обладнання  системи відеоспостереження на баланс КП «Екран-Сервіс»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.11.2022 №339

Про передачу відеокамер та обладнання
системи відеоспостереження
на баланс КП «Екран-Сервіс»

Розглянувши клопотання КП «Муніципальна варта» про передачу на баланс КП «Екран-Сервіс» системи відеоспостереження, придбаних за рахунок коштів міського бюджету, з метою забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації для суспільної безпеки, своєчасного виявлення, запобігання та припинення злочинів, керуючись пп. 197.1.16 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України, пп. 1 п. а ч.1 ст. 29, пп. 1 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1.Передати безкоштовно з балансу КП «Муніципальна варта» (М. Федорук) на баланс КП «Екран-Сервіс» (О. Томашенко) відеокамери та обладнання системи відеоспостереження придбану за кошти міського бюджету, на загальну суму 454 950,40 грн., та змонтовану на території м. Дрогобича, згідно з додатком.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту