№ 339 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання заборгованості”

18.08.2016 447

№ 339 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання заборгованості”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХІІ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від 18.08.2016 р. № 339

Про надання дозволу

на списання заборгованості

В зв’язку з ліквідацією Управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради, розглянувши клопотання голови ліквідаційної комісії управління комунальних ресурсів (Л.Пелещак),  враховуючи рекомендації ліквідаційної комісії  управління комунальних ресурсів (протокол №3 від 29.07.2016 р.), постійної комісії з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол №22 від 04.08.2016р.) , керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства фінансів № 372 від 02.04.2014 року «Про затвердження Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та зобов’язань бюджетних установ та внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ», міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл Управлінню комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради списати заборгованість за орендну плату орендарям, згідно з додатком.
  2. Виконання даного рішення доручити ліквідаційній комісії Управління комунальних ресурсів (Л.Пелещак).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

 

Міський голова                                                                               Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту